Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

Celovinylová podlaha WELL-click je trefa do černého

Pokud hledáte podlahu do prostor se zvýšenou vlhkostí, voděodolná zámková podlaha WELL-click je tou správnou volbou. Jedná se o novinku od českého výrobce Fatra, která se od současných plovoucích podlah poměrně liší.

Univerzální využití

Využití najde tato vícevrstvá podlaha díky svým jedinečným vlastnostem prakticky v jakýchkoli prostorách, včetně těch nejnáročnějších jako jsou koupelny či kuchyně. To je dáno spodní korkovou vrstvou, která zajišťuje tepelnou a zvukovou izolaci a HDF nosičem, který napomáhá zvýšit odolnost proti vlhkosti.

Jednotlivé dekory byly vybrány z kolekce RS-click, a proto je možné si plovoucí vinylovou podlahu položit v jednom dekoru zcela všude, nicméně je potřeba brát v potaz i rozdílnost v rámci tloušťky. Kolekce FatraClick a RS-click disponují celkovou tloušťkou 9,5 mm a kolekce WELL-click tloušťkou 5,5 mm.

Objevte její výhody

Mezi hlavní výhody této podlahy patří jednoduchá instalace na základě click systému, kdy se do sebe jednotlivé dílce zacvaknou. Pokládku tak zvládne i začátečník. Vyniká vysokou hodnotou zvukové izolace a díky své struktuře je možné ji pokládat na podlahové topení. Hodí se také pro alergiky, je zdravotně nezávadná a její antibakteriální úprava povrchu zabraňuje množení mikrobů nebo roztočů. A protože se tyto podlahy snadno udržují, jejich praktičnost potěší téměř každého během uklízení domácnosti. Postačí pouze mop, vysavač nebo smeták, aby pořád vypadaly jako nové a vy tak mohli svůj drahocenný čas věnovat příjemnějším činnostem, než zdlouhavému úklidu.